Mistrzowie Kodowania
Samsung Electronics Polska pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Gospodarki oraz Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji.


Mistrzowie Kodowania (http://mistrzowiekodowania.pl/ ) to projekt edukacyjny mający na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach i pokazanie, że może być ono dobrą i rozwijającą zabawą, która w przyszłości może rozwinąć się w pożyteczną pasję i pomóc dzieciom odnaleźć się w świecie nowych technologii.
Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę
Patronat Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej

Projekt zrealizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft w ramach inciatywy YouthSpark.
Celem projektu jest zachęcanie młodych ludzi z małych miejscowości do nauki kodowania. Wyróżniającym elementem tego projektu jest zastosowanie programowalnych robotów Finch.
Godzina KodowaniaMiędzynarodowy Dzień KropkiOgólnopolski projekt "Scrabble® w szkole""Dzień z technologią - Jestem SMART" - Sprytny, Mobilny, Aktywny, Rozsądny, Technologicznie Zakręcony"Pilotażowe wdrożenie programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne w szkołach"
Ministerstwo Edukacji Narodowej

Innowacja "Czwórka programuje i wiedzę zyskuje"Projekt "Digital Youth Forum"Europejski Tydzień Kodowania"Pierwszy Mail. Bezpieczeństwo w Internecie"
Ministerstwo Edukacji Narodowej

Ogólnopolski projekt umiejętności bezpiecznego korzystania z poczty e-mail."Szkoła Promująca Zdrowie"Rok Reymontowski (do grudnia 2017 r.)


Zobacz tutaj