Konkursy
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
15.10.2018 r. |
Międzyszkolny Konkurs "Radomsko - moje miasto, moje dziedzictwo" |
III m. - Zuzanna Cyran |
|
2. |
17.10.2018 r. |
"Radomsko u progu niepodległości" - gra terenowa |
Marta Kuśmierz, Bartosz Piotrowski i Mateusz Król |
I m. - drużyna |
3. |
19.11.2018 r. |
Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Kto Ty jesteś...?" |
III m. - Natasza Kusiak |
|
4. |
29.11.2018 r. |
IV Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania pt. "Zaczarowany świat książek" |
Nikola Hemerling i Ida Pawłowska |
I m. - Nikola Hamerling |
5. |
5.01.2019 r. |
Konkurs "Najpiękniejsza choinka w
bieli i czerwieni na 100-lecie niepodległości Polski |
||
Międzyszkolny Konkurs z języka
angielskiego „Rise and shine” |
3 |
III m. - Kamila Gałwiaczek |
||
Ogólnopolski Turniej Wiedzy p. poż - etap miejski |
4 |
I m. - Nikola Hemerling II m. - Mateusz Ozga III m. - Michalina Kuder |
||
szczebel powiatowy |
||||
1. |
15.10.2018 r. |
Konkurs na prezentację multimedialną w ZSDiS w Radomsku „Innowacyjne rozwiązania transportowe” |
III m. - Igor Mossur |
|
szczebel rejonowy |
||||
1. |
4.12.2018 r. |
II Regionalny Konkurs "Uratować znaczy żyć" |
Julia Stępińska, Oliwia Drzazga, Roksana Banaszczak i Weronika Stawsk |
III miejsce |
szczebel ogólnopolski |
||||
1. |
Konkurs „Matematyka w rolnictwie” |
1 |
I m. - Zuzanna Cyran |
Konkursy artystyczne
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
24.09.2018 r. |
Konkurs fotograficzny "Foto na 100" |
II m. – Zuzanna Cyran |
|
2. |
29.10.2018 r. |
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Portret Piłsudskiego" |
III m. – Oliwia Drzazga |
|
3. |
1.12.2018 r. |
Rodzinny Konkurs Fotograficzny "Moja mała i duża ojczyzna" |
Maja Badowska |
II miejsce |
4. |
11.12.2018 r. |
Międzyszkolny konkurs
plastyczno-techniczny "Skarbonka na złote monety" |
kat. klasy II - IV I m. - Patrycja Makowska II m. - Sebastian Szymek kat. klas V - VI I m. - Bartosz Kanafa III m. - Ida Pawłowska |
|
5. |
Konkurs Plastyczny „Moja rodzina, mój
dom, moje miasto”, zorganizowany w ramach obchodów XXI Radomszczańskich Dni
Rodziny |
12 |
II m. - Nikola Burzyńska, Kaja
Grabowska III m. - Szymon Olczyk, Juliusz
Stolarski |
|
6. |
Międzyszkolny konkurs Fotograficzny
„Piękno rzeczki Radomki od źródeł do ujścia” |
17 |
III m. - Julia Stępińska |
|
7. |
„Wolni od uzależnień – kreatywni w
życiu” |
5 |
III m. - Aleksandra Kierlik (kat. Plakat) |
|
Miejski Konkurs Recytatorski dla Szkół
Podstawowych i Gimnazjów |
3 |
III m. - Olga Oleszczak |
||
szczebel powiatowy |
||||
1. |
Powiatowy konkurs recytatorski „Serca
nasze odważne” |
3 |
II m. - Natalia Lis |
|
szczebel ogólnopolski |
||||
1. |
XIV edycja ogólnopolskiego konkursu
plastycznego dla dzieci pod hasłem „Z górki na pazurki - moje ferie” |
12 |
I m. - Alicja Kowalczyk |
Zawody sportowe
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
17.09.2018 r. |
Mistrzostwa Radomska w indywidualnych biegach przełajowych |
II m. – Mikołaj Frocznyk |
|
2. |
12.10.2018 r. |
Lekkoatletyczne zawody o Puchar Prezydenta Miasta Radomska |
III m. - chłopcy |
|
3. |
19.10.2018 r. |
Mistrzostwach Powiatu Radomszczańskiego w tenisie stołowym |
Łucja Morga i Klaudia Kardas Jakub Szwedzik i Juliusz Stolarski |
I m. - dziewczęta I m. - chłopcy |
4. |
19.11.2018 r. |
Mistrzostwa Radomska w unihokeju |
Bałut Zuzanna, Banaszczak Roksana, Kędra Zuzanna, Kierlik Aleksandra, Knop Nikola, Kozera Natalia, Krawczyk Katarzyna, Kubala Natalia, Kuśmierz Marta, Lis Natalia, Stępińska Julia i Terka Wiktoria |
III miejsce |
5. |
6.12.2018 r. |
Mikołajkowy turniej gier i zabaw dla las IV |
Joanna Kowalczyk, Julia Habel, Emilia Wąsek, Zuzanna Orsicz, Maja Jaros, Blanka Piotrowska, Jan Cebula, Milan Nagaduś, Antoni Noremberg, Miłosz Świerczyński, Szymon Stanisz, Mateusz Ozga i Dominik Mileczarek |
III miejsce |
6. |
Gra terenowa „Radomsko u progu
niepodległości” |
I m. drużynowo |
||
szczebel powiatowy |
||||
1. |
31.10.2018 r. |
Mistrzostwach Powiatu Radomszczańskiego w tenisie stołowym |
Łucja Morga i Klaudia Kardas Jakub Szwedzik i Juliusz Stolarski |
III m. - dziewczęta I m. - chłopcy |
2. |
26.11.2018 r. |
Mistrzostwa Radomska i Powiatu Radomszczańskiego w pływaniu |
III m. - chłopcy |
oddziały gimnazjalne
Konkursy
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
10.11.2018 r. |
VIII edycja Szkolnego Konkursu Numizmatycznego "Grosik" |
III m. - Maciej Dubielski |
|
2. |
„Wolni od uzależnień – kreatywni w
życiu” |
4 |
II m. Wiktoria Gryber
(kat. Prezentacja multimedialna) |
|
3. |
III Mistrzostwa Radomszczańskich Szkół
w Scrabble |
1 |
I m. Martyna
Dawidziak |
|
Międzyszkolny Konkurs „Świat bez
dopalaczy, narkotyków i substancji psychoaktywnych” |
7 |
I m. - Wiktoria
Bajorek II m. - Michał
Depta |
||
szczebel rejonowy |
||||
1. |
14.12.2018 r. |
Etap rejonowy Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowany przez PCK w MDK w Radomsku |
I m. - Natalia Dziegieć |
Konkursy artystyczne
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
7.11.2018 r. |
VII Międzyszkolny Konkurs Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej |
II m. - Wiktoria Bajorek |
|
szczebel ogólnopolski |
||||
1. |
12.10.2018 r. |
XIV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Mówimy Reymontem” |
II m. - Natalia Dziegieć |
Zawody sportowe
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
12.10.2018 r. |
Lekkoatletyczne zawody o Puchar Prezydenta Miasta Radomska |
I m. - chłopcy II m. - dziewczęta |
|
2. |
16.11.2018 r. |
Mistrzostwa Radomska w unihokeju |
Maciej Dubielski, Dominik Krawczyk, Wiktor Machura, Jakub Makowski, Krystian Marszałek, Bartosz Piotrowski, Dominik Polak, Hubert Stefani, Dawid Wasiel i Jakub Wilk |
II miejsce |
szczebel powiatowy |
||||
1. |
17.09.2018 r. |
Mistrzostwa Radomska w indywidualnych biegach przełajowych |
II m. - Oskar Kozłowski |
|
2. |
20.11.2018 r. |
Mistrzostwa Radomska w unihokeju |
Maciej Dubielski, Dominik Krawczyk, Wiktor Machura, Jakub Makowski, Krystian Marszałek, Bartosz Piotrowski, Dominik Polak, Hubert Stefani, Dawid Wasiel i Jakub Wilk |
III miejsce |
3 |
26.11.2018 r. |
Mistrzostwa Radomska i Powiatu Radomszczańskiego w pływaniu |
|
III m. - chłopcy III m. - dziewczęta |