Sukcesy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4
rok szkolny 2017/2018
wrzesień 2017 - czerwiec 2018
szkoła podstawowa
Konkursy
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
27.10.17 |
XX dyktando Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego "Miłość pisze się Jezus" |
|
|
2. |
19.11.17 |
Konkurs Literacki ph. "Bajka o Radomsku" |
|
II m. - Ida Pawłowska |
3. |
26.11.17 |
VII edycja Konkursu Wiedzy o Radomsku |
|
II m. - Kacper Rochowski, III m. - Natalia Grabowska |
4. |
24.04.18 |
Mistrzostw Radomska w Scrabble |
III m. Martyna Dawidziak |
|
5. |
26.04.18 |
Międzyszkolny konkurs wiedzy z dziedziny ekologii, realizowany w ramach Programu Edukacji Ekologicznej "Nie lubimy smogu" |
Kuba Szwedzik, Antek Pawłowski, Piotrek Knychalski, Szymon Olczyk, Kuba Gdak |
I m. drużynowo |
6. |
22.05.18 |
Elektrosprzęt w dobre ręce |
Szkoła |
I miejsce |
7. |
23.05.18 |
Konkurs matematyczny "Łamanie głowy na sto lat niepodległości" |
Piotr Knychalski |
I m. Piotr Knychalski |
szczebel ogólnopolski |
||||
1. |
16.12.17 |
„Scratch kocha Matematykę” |
|
I m. - Igor Mossur |
2. |
24.02.18 |
III Ogólnopolski konkurs „Kodować każdy może” |
Jan Tereszkiewicz |
I m. drużynowo |
3. |
26.05.18 |
XII Ogólnopolskiego konkursu "Ratujemy Życie". |
Kinga Ślęzak, Roksana Banaszczak, Weronika Stawska i Oliwia Drzazga |
III miejsce |
4. |
11.06.18 |
"Ambasador Szkolnej Wynalazczości 2018" w kategorii „Gry planszowe lub komputerowe”. |
Jan Tereszkiewicz |
laureat |
Konkursy artystyczne
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
29.09.17 |
VI edycja Konkursu Pięknego Czytania |
Natalia Gonera, Igor Mossur |
|
2. |
18.10.17 |
VII edycja Szkolnego Konkursu Numizmatycznego "Grosik" |
|
I m. - Mateusz Kempski II m. - Szymon Chmielewski |
3. |
9.11.17 |
VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej |
|
Wyróżnienie – Nikola Szymek |
4. |
7.11.17 |
Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Plastyczno-Literacki poświęcony Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. |
|
III m. - Natalia Grabowska (kat. konkurs plastyczny) |
5. |
26.11.17 |
VII edycja Konkursu Wiedzy o Radomsku |
|
I m. - Zuzanna Cyran (kat. „Pocztówka”) |
6. |
27.11.17 |
III Radomszczański Festiwal Piosenki o Zdrowiu |
Zuzanna Pachulska, Julia Stępińska i Roksana Banaszczak |
III miejsce |
7. |
1.12.17 |
III Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania "Zaczarowany świat książek" |
|
II m. - Kacper Rochowski |
8. |
27.03.18 |
Konkurs artystyczny "Matematyczny świat" |
I m. Zuzanna Cyran |
|
9. |
9.04.18 |
Konkurs na plakat/poster pt. "Zdrowie dla wszystkich, wszyscy dla zdrowia" |
II m. Natalia Gonera |
|
10. |
29.04.18 |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Laleczka - Poleczka" |
I m. Nikola Burzyńska (kat. 11-16 lat) |
|
11. |
3.06.18 |
Konkurs plastyczny ph. "Moja rodzina, mój dom, moje miasto |
III m. Nikola Burzyńska |
Zawody sportowe
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
9.10.17 |
Sztafetowe biegi przełajowe |
|
III m. - dziewczęta PSP |
2. |
3.01.18 |
Mistrzostwa Radomska w tenisie stołowym |
Łucja Morga, Klaudia Kardas, Jakub Szwedzik i Juliusz Stolarski |
III m. - dziewczęta II m. -chłopcy |
3. |
24.04.18 |
Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt |
III m. drużynowo |
|
4. |
8.06.2018 |
Indywidualne mistrzostwa Radomska |
Mikołaj Fronczyk, Franciszek Koćwin, Jakub Włodarczyk |
I m. Mikołaj Fronczyk |
szczebel powiatowy |
||||
1. |
10.01.18 |
Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w tenisie stołowym |
Jakub Szwedzik, Juliusz Stolarski |
II miejsce |
2. |
27.04.18 |
Bieg Majowy |
II m. Mikołaj Fronczyk |
|
szczebel ogólnopolski |
||||
1. |
22-24.09.18 |
XIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Mówimy Reymontem” |
Michalina Kempska |
|
oddziały gimnazjalne
Konkursy
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
12.11.17 |
VII edycja Szkolnego Konkursu Numizmatycznego „Grosik” |
|
I m. - Mateusz Kempski III m. - Szymon Chmielewski |
2. |
26.11.17 |
VII edycja Konkursu Wiedzy o Radomsku |
|
II m. - Dominik Fronczyk |
3. |
6.12.17 |
Otwarty Konkurs Literacki "Mamy moc, aby pokonać przemoc" |
|
I m. - Julia Święs |
4. |
24.01.18 |
Powiatowy Dzień Języków Obcych |
|
I m. - Weronika Zarębska (w konkursie na plakat) II m. - Natalia Dziegieć, Alicja Gaik, Weronika Zarębska (w pokazie mody na strój „English traditonal medieval clothes and clothes in Queen Elizabeth II style”) |
5. |
22.02.18 |
Warsztaty lingwistyczne zorganizowane przez I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku i Muzeum Regionalne |
|
I m. - Natalia Dziegieć, Alicja Gaik, Dominik Fronczyk II m. - Krystian Banaszczak, Szymon Chmielewski i Mateusz Kempski III m. - Julita Górka, Alicja Soczyńska |
6. |
23.05.18 |
Obywatel w demokratycznym państwie |
Julita Górka, Dominik Fronczyk i Jacek Gębicz |
III m. Julita Górka |
7. |
11.06.18 |
Gra miejska „Pierwsza pomoc na szóstkę” |
Weronika Zarębska, Wiktoria Turek i Jakub Pawlik, Natalia Pierzak, Klaudia Rochowska i Weronika Musiał |
II miejsce |
Konkursy artystyczne
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
29.09.17 |
VI edycja Konkursu Pięknego Czytania |
Alicja Gaik i Alicja Soczyńska |
Nagrodę Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku oraz Nagrodę Publiczności - Alicja Gaik |
2. |
18.10.17 |
VII edycja Szkolnego Konkursu Numizmatycznego "Grosik" |
|
I m. - Mateusz Kempski II m. - Szymon Chmielewski |
3. |
9.11.17 |
VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej |
|
I m. - Alicja Soczyńska II m. - Wiktoria Bajorek |
4. |
7.11.17 |
Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Plastyczno-Literacki poświęcony Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. |
|
III m. - Stanisław Woźniak (kat. konkurs literacki) |
5. |
6.12.17 |
"WeihnachtsVoice - Radomska" |
|
I m. - Alicja Soczyńska |
6. |
21.01.18 |
15. edycji Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu" |
|
II m. - Alicja Soczyńska |
7. |
23.01.18 |
XV edycja Festiwalu Poezji i Współczesnej Piosenki Niemieckiej |
|
II m. - Alicja Soczyńska |
8. |
3.03.18 |
Konkurs Wokalny "Mikrofon 2018" |
|
I m. - Alicja Soczyńska |
9. |
3.03.18 |
Konkurs Wokalny "Mikrofon 2018" |
I m. Alicja Soczyńska |
|
10. |
9.04.18 |
Konkurs na plakat/poster pt. "Zdrowie dla wszystkich, wszyscy dla zdrowia" |
III m. Weronika Zarębska |
|
11. |
10.04.18 |
Konkurs literacki "Snuć miłość..." |
I m. Emilia Kopeć |
|
12. |
27.04.18 |
Konkurs Recytatorski MDK |
I m. Alicja Soczyńska |
|
30.05.18 |
Międzyszkolny konkurs literacki "Jan Paweł II - papież wszech czasów". |
Paulina Miler |
III miejsce Paulina Miler |
|
13.06.18 |
Międzyszkolny konkurs "Świat bez dopalaczy, narkotyków i substancji psychoaktywnych" |
I m. Emilia Kopeć (kat. praca plastyczna) III m. Aleksandra Broszkowska (kat. praca plastyczna) |
||
14.06.18 |
Konkurs plastyczny "Miłosierdzie Boże na kartach Pisma Św." |
III m. Karolina Drogosz |
||
szczebel wojewódzki |
||||
1. |
9.03.18 |
„Wojewódzki Konkurs Poezji Węgierskiej" |
II m. Alicja Soczyńska |
|
szczebel ogólnopolski |
||||
1. |
22-24.09.17 |
XIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Mówimy Reymontem” |
Alicja Gaik, Maciej Dubielski |
I m. - Alicja Gaik |
Zawody sportowe
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
szczebel miejski |
||||
1. |
9.10.17 |
Sztafetowe biegi przełajowe |
|
II m. - chłopcy PG |
2. |
18.10.17 |
Drużynowe Mistrzostwa Radomska w tenisie stołowym dziewcząt |
Weronika Zarębska, Kinga Rudzka i Martyna Smolarek |
II miejsce |
3. |
25.10.17 |
Mistrzostwa Radomska w piłce ręcznej dziewcząt |
Karolina Drogosz, Paulina Miler, Weronika Musiał, Justyna Pechta, Katarzyna Rojek, Kinga Rudzka, Martyna Smolarek, Klaudia Świtaniak, Weronika Tymowska, Weronika Zarębska, Daria Nowakowska, Górka Julita i Aleksandra Broszkowska |
II miejsce |
4. |
26.10.17 |
Mistrzostwa Radomska w piłce ręcznej chłopców |
Banaszczak Krystian, Kusiak Hubert, Chrząszcz Kacper, Kempski Mateusz, Stefani Hubert, Sikorski Przemysław, Fronczyk Dominik, Marszałek Krystian, Wasiel Dawid, Kaczorowski Damian, Krawczyk Dominik i Wilk Jakub |
III miejsce |
5. |
20.11.17 |
Unihokej dziewcząt |
Natalia Lis, Zuzanna Kędra, Zuzanna Kozera, Aleksandra Kierlik, Zuzanna Bałut, Kinga Rudzka, Katarzyna Rojek, Alicja Grzybek i Martyna Smolarek |
II miejsce |
6. |
21.11.17 |
Unihokej chłopców |
Fronczyk Dominik, Wilk Jakub, Marszałek Krystian, Wasiel Dawid, Stefani Hubert, Krawczyk Dominik, Konieczny Piotr, Kaczorowski Damian, Stangreciak Mateusz, Sikorski Przemysław |
III miejsce |
7. |
2.03.18 |
Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w koszykówce dziewcząt |
III m. drużynowo |
|
8. |
5.03.18 |
Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w koszykówce chłopców |
II m. drużynowo |
|
szczebel powiatowy |
||||
1. |
28.11.17 |
Unihokej dziewcząt |
Natalia Lis, Zuzanna Kędra, Zuzanna Kozera, Aleksandra Kierlik, Zuzanna Bałut, Kinga Rudzka, Katarzyna Rojek, Alicja Grzybek i Martyna Smolarek |
II miejsce |
2. |
2.03.18 |
Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt |
|
III miejsce |