Rok szkolny 2015/2016
Konkursy
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
4. |
25.05.2016 |
IV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas V „Łamanie Głowy” |
Igor Mossur |
I miejsce |
3. |
8.05.2016 |
Miejski konkurs „Elektroodpady w dobre ręce” |
dla szkoły |
III miejsce |
2. |
7.01.2016 |
Konkurs miejski na wiersz „Trzej Królowie” |
Maja Gal |
Wyróżnienie |
1. |
9.12.2015 |
Konkurs Matematyczny „Reymont w Liczbach” |
Alicja Gaik |
II miejsce |
Szczebel gminny |
||||
1. |
14.03.2016 |
Etap Gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej |
Alicja Gaik Martyna Kałuziak |
II miejsce III miejsce |
Szczebel powiatowy |
||||
1. |
8.02.2016 |
III powiatowy konkurs kaligraficzny w kategorii I-III PSP |
Szymon Olczyk |
III miejsce |
Szczebel ogólnopolski |
||||
2. |
21.05.2016 |
Ogólnopolski Konkurs „Ratujmy życie” |
Małgorzata Witkowska Natalia Pierzak Maciej Dubielski |
IV miejsce |
1. |
25.04.2016 |
Ogólnopolski Konkurs Numizmatyczny |
Zofia Kłosowska Igor Mosur |
I miejsce II miejsce |
Konkursy artystyczne
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
6. |
29.06.2016 |
Miejski Konkurs Recytatorski |
Antonina Fajkowska Michalina Kempska Franciszek Kempski |
I miejsce Wyróżnienie Wyróżnienie |
5. |
18.05.2016 |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Logopedyczny |
Faustyna Barońska Wiktoria Burzyńska |
II miejsce II miejsce |
4. |
25.11.2015 |
I Radomszczański Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2015 |
Antonina Fajkowska, Julia Wąsek |
Antonina Fajkowska – I miejsce w kat. klas I – III PSP Julia Wąsek – II miejsce w kat. klas IV – VI PSP |
3. |
18.11.2015 |
Konkurs rysunkowy „Portret filmowego bohatera bajkowego”, zrealizowany w ramach ogólnopolskiego projektu Filmoteka Szkolna. |
Zuzanna Cyran, Oliwia Drzazga, Natalia Grabowska, Michalina Kempska, Patrycja Łanowska, Igor Mossur, Szymon Olczyk, Juliusz Stolarski, Wiktoria Szafruga, Jakub Szwedzik, Nikola Szymek |
Szymon Olczyk, Juliusz Stolarski, Wiktoria Szafruga, Jakub Szwedzik, Nikola Szymek – wyróżnienia w kategorii klas I-III
Oliwia Drzazga, Natalia Grabowska, Michalina Kempska - wyróżnienia w kategorii klas IV-VI |
2. |
05.11.2015 |
Międzyszkolny Konkurs Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej |
Alicja Gaik, Natalia Dziegieć, Klaudia Sobczyk |
Klaudia Sobczyk – I miejsce |
1. |
29.09.2015 |
IV Festiwal Pięknego Czytania |
Alicja Gaik - Nagroda Przewodniczącego Rady Powiatu |
|
Szczebel ogólnopolski |
||||
2. |
21.10.2015 |
VIII edycja konkursu plastycznego pod hasłem „Mój pierwszy przewodnik po Europie” |
Szymon Chmielewski, Natalia Dziegieć, Piotr Kuliś, Kamila Zatoń |
Natalia Dziegieć, Piotr Kuliś - III miejsce w kategorii 12-13 lat |
1. |
21.10.2015 |
XII edycja konkursu plastycznego pod hasłem „Pocztówka z wakacji” |
Natalia Dziegieć, Alicja Gaik, Mateusz Kempski, Piotr Kuliś |
Mateusz Kempski - III miejsce w kategorii 12-13 lat:
Alicja Gaik - Wyróżnienie w kategorii 12-13 lat |
Zawody sportowe
LP. |
Data |
Nazwa konkursu/zawodów |
Uczestnicy |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
9. |
14.06.2016 |
Miejskie zawody sportowe |
Krystian Banaszczak, Hubert Kusiak |
|
8. |
20.04.2016 |
Mistrzostwa Radomska w Piłce Nożnej |
Drużynowo |
II miejsce |
7. |
8.04.2016 |
Mistrzostwa Rejonu Bełchatowskiego w Piłce Koszykowej Chłopców |
Drużynowo |
II miejsce |
6. |
04.2016 |
Mistrzostwa Miasta Radomska w piłce nożnej chłopców |
Drużynowo |
II miejsce |
5. |
10.03.2016 |
Mistrzostwa Miasta Radomska w piłce koszykowej chłopców |
Kusiak Hubert, Banaszczak Krystian, Kuliś Piotr, Kozłowski Kacper, Piotrowski Eryk, Tuderek Mateusz, Marszałek Krystian, Dubielski Maciej, Mossur Igor |
II miejsce |
4. |
21.01.2016 |
Mistrzostwa Miasta Radomska w piłce siatkowej chłopców |
Tuderek Mateusz, Polak Dominik, Bolacki Krzysztof, Piotrowski Eryk, Dubielski Maciej, Gloc Miłosz, Marszałek Krystian |
IV miejsce |
3. |
19.11.2015 |
Mistrzostwa Radomska w unihokeju chłopców PSP |
Tuderek Mateusz, Polak Dominik, Bolacki Krzysztof, Piotrowski Eryk, Dubielski Maciej, Gloc Miłosz, Marszałek Krystian |
I miejsce |
2. |
27.10.2015 |
Mistrzostwa Radomska w Piłce Ręcznej Chłopców |
Krystian Marszałek, Krystian Banaszczak, Mateusz Kempski, Maciej Dubielski, Kacper Kozłowski, Eryk Piotrowski, Krzysztof Bolacki, Mateusz Tuderek, Piotr Kuliś |
I miejsce |
1. |
28.09.2015 |
Mistrzostwa Radomska w 8- biegach przełajowych |
Drużynowe |
III miejsce |
Szczebel powiatowy |
||||
5. |
30.05.2016 |
Powiatowy Konkurs w siatkówce plażowej |
Julia Zatoń Aleksandra Barańska |
I miejsce |
4. |
14.03.2016 |
Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w piłce koszykowej chłopców |
Kusiak Hubert, Banaszczak Krystian, Kuliś Piotr, Kozłowski Kacper, Piotrowski Eryk, Tuderek Mateusz, Marszałek Krystian, Dubielski Maciej, Mossur Igor, Kempski Mateusz |
I miejsce |
3. |
26.11.2015 |
Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w unihokeju chłopców PSP |
Tuderek Mateusz, Polak Dominik, Bolacki Krzysztof, Piotrowski Eryk, Dubielski Maciej, Gloc Miłosz, Marszałek Krystian |
IV miejsce |
2. |
05.11.2015 |
Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w Sztafetach Pływackich |
Antoni Pawłowski, Igor Słomczyński, Jan Tereszewski, Wiktor Kopeć, Igor Mossur, Bartosz Piotrowski, Maciej Dubielski, Mateusz Gloc |
II miejsce |
1. |
06.11.2015 |
Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców |
Krystian Banaszczak, Mateusz Kempski, Kacper Kozłowski, Kuliś Piotr, Eryk Piotrowski, Mateusz Tuderek, Krystian Marszałek, Maciej Dubielski |
I miejsce |
Szczebel rejonowy |
||||
3. |
8.04.2016 |
Mistrzostwa rejonu w piłce koszykowej chłopców |
Kusiak Hubert, Banaszczak Krystian, Kuliś Piotr, Kozłowski Kacper, Piotrowski Eryk, Tuderek Mateusz, Marszałek Krystian, Dubielski Maciej, Mossur Igor, Kempski Mateusz |
II miejsce |
2. |
18.11.2015 |
Mistrzostwa Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców |
Krystian Banaszczak, Mateusz Kempski, Kacper Kozłowski, Kuliś Piotr, Eryk Piotrowski, Mateusz Tuderek, Krystian Marszałek, Maciej Dubielski |
IV miejsce |
1. |
12.11.2015 |
Mistrzostwa Rejonu w Sztafetach Pływackich |
Antoni Pawłowski, Igor Słomczyński, Jan Tereszewski, Wiktor Kopeć, Igor Mossur, Bartosz Piotrowski, Maciej Dubielski, Mateusz Gloc |
V miejsce |
Szczebel ogólnopolski |
||||
3 |
10.11.2015 |
Ogólnopolski Turniej Młodzików w zapasach |
Marcin Pupiec |
III miejsce |
2 |
6.10.2015 |
XXXIII Memoriał Tadeusza Wnuka w Pabianicach w zapasach w stylu klasycznym |
Marcin Pupiec |
II miejsce |
1. |
26.09.2015 |
Zapasy w Stylu klasycznym |
Marcin Pupiec |
II miejsce |