Rok szkolny 2012/2013
Konkursy
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
|
Szczebel miejski |
||
3. |
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Podstawowych |
II m. Kacper Zakrzewski, Jakub Rochowski, Mateusz Siciński |
2. |
Międzyszkolny konkurs Historyczno-Literacki „Radomsko w Legendzie” |
I m. Patrycja Miara |
1. |
Międzyszkolny konkurs „Wielkanocne inspiracje” |
I m. Agnieszka Stawska |
Szczebel wojewódzki |
||
4. |
Wojewódzki konkurs kuratoryjny z chemii |
Finalista – Kamil Tymiński |
3. |
Wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” |
VI m. Maciej Szymczykiewicz |
2. |
Konkurs Ekologiczny „Zielona Flaga” |
Certyfikat jako jedyna szkoła w Radomsku i jedna z 11 w województwie łódzkim |
1. |
II miejski Quiz n.t. Historia Radomska |
I m. Robert Wojtecki II m. Maciej Szymczykiewicz III m. Jakub Rochowski |
Szczebel ogólnopolski |
||
1. |
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna |
V m. Patrycja Miara (3005 startujących) |
Konkursy artystyczne
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
|
Szczebel ogólnopolski |
||
1. |
Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Więc chodź, pomaluj mój świat"- eliminacje ogólnopolskie |
II m. A. Jambor |
Zawody
sportowe
Nazwa zawodów |
Osiągnięcia |
|
Szczebel miejski |
||
2. |
Mistrzostwa Radomska w piłce koszykowej |
II m. |
1. |
Turniej młodzieży szkolnej w zapasach klasycznych |
I m. |
Szczebel powiatowy |
||
6. |
Sportowiec roku 2012 Powiatu Radomszczańskiego |
Sportowiec roku |
5. |
Powiatowe zawody w tenisie stołowym - dziewczęta |
I m. |
4. |
Powiatowe zawody w unihokeja – chłopcy |
V m. |
3. |
Powiatowe zawody w unihokeja – dziewczęta |
V m. |
2. |
Powiatowe zawody w pływaniu – dziewczęta |
IV m. |
1. |
Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej |
III m. |
Szczebel rejonowy |
||
1. |
Rejonowe zawody w tenisie stołowym - dziewczęta |
I m. |
Szczebel wojewódzki |
||
1. |
Wojewódzkie zawody w tenisie stołowym - dziewczęta |
III m. |
Szczebel ogólnopolski |
||
2. |
Memoriał im. J. Czać w zapasach w stylu klasycznym w kategorii młodzież szkolna |
I m. Patryk Wodo I m. Miłosz Dębski; II-Paweł Witkowski |
1. |
VI otwarty Memoriał Ignacego Pietrusiewicza w tenisie stołowym |
I m. Dominika Pluta |