Rok szkolny 2011/2012
Konkursy
L.p. |
Data |
Nazwa konkursu |
Ilość osób |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
15. |
25.05.2012 |
Konkurs z języka angielskiego pt. "Make me laugh" |
|
II m. Agnieszka Włodarczyk, Karolina Ślęzak |
14. |
15.05.2012 |
Konkurs historyczny „Historia na kartach literatury” |
III m. A. Włodarczyk, W. Kuder, A. Wojtecka |
|
13. |
09.05.2012 |
III Międzygimnazjalny Turniej Języka Angielskiego |
I m. A. Włodarczyk, K. Ślęzak |
|
12. |
27.04.2012 |
XXX Radomszczański Bieg Wiosenny |
VI m. A. Lis (kat. dziewcząt, kl. I-III gimn.) |
|
11. |
21.03.2012 |
Konkurs miejski pt. „Obudź w sobie wiosnę” na najładniejszą marzannę |
I m. |
|
10. |
12.01.2012 |
Międzyszkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej |
|
II m. Agnieszka Włodarczyk, Bartłomiej Dettlaff, Dawid Dryja |
9. |
11.01.2012 |
IX Szkolny Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro” |
K. Tymiński, K. Kowalczyk, K. Jagusiak - finaliści |
|
8. |
||||
7. |
X Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego - etap miejski |
|
M. Szulc |
|
6. |
XI Radomszczański Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III |
|
II
m. Mateusz Wędzonka |
|
5. |
"Matematyka uczy i bawi" |
|
III m. drużynowo: Kamil Tymiński, Patryk Olczyk, Karolina Ślęzak, A. Nitecka |
|
4. |
13.12.2011 |
Turniej ekologiczny |
III m. drużynowo A. Włodarczyk i D. Dryja |
|
3. |
Konkurs kuratoryjny wiedzy o sztuce |
|
Magdalena Płaszczyńska, A. Stępińska |
|
2. |
Konkurs kuratoryjny z chemii |
|
Kamil Tymiński |
|
1. |
09.12.2011 |
„SUPERGIMBUS” |
I m. W. Kempa II m. A. Włodarczyk III m. B. Dettlaff |
|
Szczebel powiatowy |
||||
6. |
20.10.2011 |
III Powiatowy Konkurs wierszy i pieśni patriotycznych organizowany przez LOK i ZSD i OŚ |
|
I m. Natalia Stolarska |
5. |
|
III Powiatowy Konkurs wierszy i pieśni patriotycznych |
|
III m. Natalia Stolarska |
4. |
12.03.2012 |
XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego "Landeskunde ist mein Hobby" |
|
III m. M. Szulc |
3. |
27.04.2012 |
X Powiatowy Konkurs Katyński |
|
I m. Piotr Koćwin II m. Natalia Stolarska Agnieszka Stolarczyk, Natalia Stolarska - Wyróżnienie |
2. |
|
X Międzygimnazjalny Konkurs Literacki "Jan Paweł II - Papież wszechczasów"(tegoroczna edycja "Człowiek modlitwy") |
|
II m. M. Nowak |
1. |
|
Powiatowa gra terenowa "Ziemia radomszczańska, nasza mała ojczyzna" |
|
Indywidualnie:
|
Szczebel rejonowy |
||||
1. |
12.03.2012 |
Eliminacje rejonowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej |
|
III m. M. Kempa |
Szczebel wojewódzki |
||||
2. |
26.10.2011 |
VI Wojewódzki Konkurs recytatorski wierszy i pieśni o tematyce patriotycznej organizowany przez LOK w Kutnie |
|
II m. Natalia Stolarska |
1. |
|
XI Wojewódzki konkurs Biblijny dla gimnazjów |
|
I m. J. Gębicz |
Szczebel ogólnopolski |
||||
3. |
|
Ogólnopolski konkurs historyczny "Olimpus" |
|
XXXVII
m. Karolina Ślęzak |
2. |
|
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Polska Piastów" |
|
III m. - Klaudia Zając w eliminacjach okręgowych |
1. |
11.09.2011 |
Kampania pod hasłem „Zachowaj trzeźwy umysł” |
|
Łukasz Nowicki - konkurs „O co biega ?” - Laureat |
Szczebel międzynarodowy |
||||
1. |
17.04.2012 |
Konkurs fizyczny „Lwiątko 2012” |
|
W. Kempa - tytuł Taona 91,75 pkt. - kl. III PG K. Tymiński - tytuł Taona 75 pkt. - kl. I-II PG |
Konkursy artystyczne
L.p. |
Data |
Nazwa konkursu |
Ilość osób |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
7. |
X Międzygimnazjalny Konkurs Literacki „Jan Paweł II - człowiek modlitwy” |
|
II m. M. Nowak |
|
6. |
17.03.2012 |
Konkurs Piosenki "Mikrofon 2012" |
|
II m. Natalia Stolarska |
5. |
01.06.2012 |
XIII Konkurs Piosenki "Rodzina, ach rodzina" |
|
I
m. Natalia Ćwiek |
4. |
18.04.2012 |
Miejski Konkurs Recytatorski. MDK. |
|
II m. Natalia Stolarska |
3. |
27.04.2012 |
Miejski Konkurs Recytatorski. MDK. |
|
II m. Natalia Stolarska |
2. |
27.04.2012 |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny klas III pod hasłem „Moja ojczyzna wizytówką na EURO 2012” |
|
I m. K. Łęska |
1. |
02.04.2012 |
Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej i Niemieckiej |
|
I m. A. Droś |
Szczebel powiatowy |
||||
2. |
19.06.2012 |
Konkurs plastyczny "Moja przygoda w Muzeum" |
|
III m. Klaudia Zając |
Szczebel rejonowy |
||||
1. |
|
Diecezjalny konkurs plastyczny "Jan Paweł II - człowiek modlitwy" |
|
III
m. Klaudia Zając |
Zawody sportowe
L.p. |
Data |
Nazwa zawodów |
Ilość osób |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
19. |
14.12.2011 |
Miejskie zawody w unihokeja - chłopcy |
|
II m. |
18. |
13.12.2011 |
Miejskie zawody w unihokeja - dziewczęta |
|
III m. |
177. |
11-12.2011 |
Miejskie zawody w tenisie stołowym - dziewczęta |
|
II m. |
16. |
11-12.2011 |
Miejskie zawody w tenisie stołowym ch. |
|
II m. |
15. |
|
Miejskie zawody w piłce ręcznej |
|
V m. |
14. |
|
Orlikowa Liga Mistrzów- piłka siatkowa - dziewczęta |
|
II m. |
13. |
|
Piłka siatkowa plażowa - dziewczęta |
|
II m. |
12. |
|
Piłka siatkowa - dziewczęta |
|
IV m. |
11. |
17.04.2012 |
Piłka nożna - dziewczęta |
|
III m. |
10. |
09.05.2012 |
Orlikowa Liga Mistrzów- piłka nożna - chłopcy |
|
I m. |
9. |
18.04.2012 |
Puchar Dyrektora ZSP nr 1- piłka nożna - chłopcy |
|
I m. |
8. |
|
Unihokej - chłopcy |
|
II m. |
7. |
|
Piłka siatkowa - chłopcy |
|
IV m. |
6. |
|
Liga L.A. |
|
IV m. |
5. |
|
Pływanie. Puchar WOPR |
|
IV m. |
4. |
|
Piłka koszykowa - dziewczęta |
|
III m. |
3. |
|
Liga L.A. |
|
III m. |
2. |
|
Piłka koszykowa - chłopcy |
|
IV m. |
1. |
12.10.2011 |
Coca Cola Cup 2011 (Etap I) |
12 |
I m. drużynowo: M. Antczak, M. Nowak, P. Nowak, B. Grabny, M. Bednarski, M. Fronczyk, D. Stanik, P. Ruliński, M. Boczek, K. Broszkiewicz, D. Liczberski, B. Dettlaff |
Szczebel powiatowy |
||||
13. |
|
Powiatowe zawody pływacie - sztafety - chłopcy |
|
VI m. |
12. |
|
Powiatowe zawody w tenisie stołowym - chłopcy |
|
III m. |
11. |
|
Powiatowe zawody w tenisie stołowym - dziewczęta |
|
V m. |
10. |
17.01.2012 |
Powiatowe zawody w unihokeja - chłopcy |
|
II m. |
9. |
16.01.2012 |
Powiatowe zawody w unihokeja - dziewczęta |
|
III m. |
8. |
|
Piłka siatkowa plażowa - dziewczęta |
|
III m. |
7. |
|
Piłka siatkowa plażowa - chłopcy |
|
VI m. |
6. |
01.06.2012 |
Powiatowe Zawody Strzeleckie |
|
I m. |
5. |
|
Unihokej - chłopcy |
|
II m. |
4. |
|
Piłka koszykowa - dziewczęta |
|
IV m. |
3. |
|
Liga L.A. |
|
IV m. |
2. |
|
Powiatowe Zawody Strzeleckie dla szkół gimnazjalnymch |
|
I
m. Klaudia Zając |
1. |
27.10.2011 |
Powiatowe Zawody pływackie – sztafeta – dziewczęta |
10 |
III m. D. Puczkowska, M. Pokora, A. Droś, M. Święs, K. Łęska, L. Augustyniak, A. Włodarczyk, M. Kotlewska, A. Madej, A. Kowalczyk |
Szczebel rejonowy |
||||
1. |
|
Orlikowa Liga Mistrzów - piłka nożna - chłopcy |
|
III m. |
Szczebel wojewódzki |
||||
4. |
19-20.05. |
II Turniej Młodzików - Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Zapasach w stylu klasycznym |
I m. M. Koczur - do 73 kg II m. R. Kałużny – do kat. 66 kg III m. Sz. Broszkiewicz - do 53 kg III m. K. Grzywacz - do 59 kg |
|
3. |
14.04.2012 |
I Mistrzostwa Wojewódzkie Młodzików |
III m. Sz. Broszkiewicz - do 53 kg III m. K. Grzywacz - do 58 kg I m. M. Koczur - do 73 kg |
|
2. |
18.02.2012 |
Mistrzostwa Województwa Kadetów w Zapasach – styl klasyczny |
II m. A. Czyż - do 46 kg I m. M. Boczek - do 100 kg II m. D. Dryja - do 100 kg |
|
1. |
12.11.2011 |
II Turniej Kadetów i Młodzików o Puchar Prezesa ŁZZ w zapasach w stylu klasycznym |
|
II m. M. Boczek - do 100 kg IV m. D. Dryja - do 100 kg III m. M. Lichota, Sz. Broszkiewicz - do 47 kg V m. A. Czyż - do 47 kg |
Szczebel ogólnopolski |
||||
2. |
19.05.2012 |
Eliminacje do XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach w stylu klasycznym |
|
I m. A. Czyż - do 46 kg (wicemistrz Olimpiady ogólnopolskiej) III m. M. Boczek - do 100 kg |
1. |
22.10.2011 |
Memoriał im. Jana Czai w Katowicach |
|
II m. A. Czyż - do 47 kg III m. M. Lichota - do 47 kg |
Szczebel międzynarodowy |
||||
1. |
05.05.2012 |
Międzynarodowy Turniej Młodzików UKS w Zapasach w stylu klasycznym |
|
III m. M. Koczur - do 73 kg |