Miejskie | Miejsce |
Miejski konkurs ortografii "Miłość piszę się Jezus" | 4. - K. Tymiński |
Kuratoryjny Konkurs Matematyczny | 2. - W. Kępa |
Konkurs Katyński | 2. - A. Kowalczyk |
Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny | I - W. Kempa, M. Wędzonka, K. Tymiński, P. Olczyk |
Międzygimnazjalny Konkurs Germanistyczo-Informatyczny "Die schonsten erlebnisse aus meiner Kindheit" | 3. - A. Woźniakowska, P. Białas |
V Międzygimnazjalny Konkurs Znajomości Niemieckiej Leksyki | 3. - M. Szulc |
Turniej Wiedzy PPoż | 2. - W. Kempa |
Powiatowe | Miejsce |
X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Landeskunde ist mein Hobby" | 2. - M. Szulc |
Rejonowe | Miejsce |
V Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny "...bez przypowieści nic im nie mówił"- Moja ulubiona przypowieść ewangeliczna. | 3. - N. Stolarska |
Ogólnopolskie | Miejsce |
Młody Europejczyk. Konkurs Ogólnopolski organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej | XXIX - B. Dettlaff (na 1725 uczniów) |
Ogólnopolski Konkurs Mix 2011 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej | XXXV - A. Włodarczyk (na 255 startujących) |
Miejskie | Miejsce |
Miejskie indywidualne biegi przełajowe chłopcy | 2. - D. Stefani |
Miejskie zawody w unihokeja chłopcy | 3. |
Miejskie zawody piłki nożnej chłopcy | V |
Miejskie zawody pływackie - sztafety - chłopcy | 3. |
Miejskie zawody w unihokeja - dziewczęta | I |
Miejskie zawody w tenisie stołowym - dziewczęta | 4. |
Miejskie zawody w tenisie stołowym - chłopcy | 3. |
Unihokej - dziewczęta | I |
Piłka nożna | V |
Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta | 2. |
Piłka siatkowa - dziewczęta | 4. |
Piłka siatkowa - chłopcy | V |
Powiatowe zawody pływacie - sztafety - chłopcy | 3. |
Powiatowe indywidualne biegi przełajowe - chłopcy | 6. - D. Stefani |
Miejskie zawody w tenisie stołowym - chłopcy | 6. |
Miejskie zawody w unihokeja - chłopcy | 2. |
Unihokej - dziewczęta | 4. |
Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta | 4. |
Turniej szachowy | |
Zawody strzeleckie | I |
Unihokej - chłopcy | 2. |
Wojewódzkie | Miejsce |
Zawody strzeleckie | 4. |