"Kocham Niepodległą"
Patronat Prezydent Miasta Radomska

Cykl imprez, konkursów, turniejów z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Udział w imprezach miejskich i powiatowych.Nie przelewaj! Jak racjonalnie korzystać z wody"


Program edukacji ekologicznej dofinansowany przez WFOŚiGW. Więcej inforamcji"Ogólnopolski projekt "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci"Międzynarodowy Dzień KropkiLokalny Klub Kodowania programu "Link do przyszłości"


Podstawy nauki programowania i robotyki z wykorzystaniem aplikacji LOFI Blocks i zestawów edukacyjnych LOFI Robot."Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci"Ogólnopolski projekt "Scrabble® w szkole"Projekt "Digital Youth Forum (DYF)"Projekt "Dzień Nowych Technologii"Mistrzowie Kodowania
Samsung Electronics Polska pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Gospodarki oraz Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji.


Mistrzowie Kodowania (http://mistrzowiekodowania.pl/ ) to projekt edukacyjny mający na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach i pokazanie, że może być ono dobrą i rozwijającą zabawą, która w przyszłości może rozwinąć się w pożyteczną pasję i pomóc dzieciom odnaleźć się w świecie nowych technologii.