"Kocham Niepodległą"
Patronat Prezydent Miasta Radomska

Cykl imprez, konkursów, turniejów z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Udział w imprezach miejskich i powiatowych.

Nie przelewaj! Jak racjonalnie korzystać z wody"

Program edukacji ekologicznej dofinansowany przez WFOŚiGW. Więcej inforamcji

"Ogólnopolski projekt "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci"

Lokalny Klub Kodowania programu "Link do przyszłości"

Podstawy nauki programowania i robotyki z wykorzystaniem aplikacji LOFI Blocks i zestawów edukacyjnych LOFI Robot.

"Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci"

Ogólnopolski projekt "Scrabble® w szkole"

Projekt "Digital Youth Forum (DYF)"

Projekt "Dzień Nowych Technologii"

Mistrzowie Kodowania
Samsung Electronics Polska pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Gospodarki oraz Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji.

Mistrzowie Kodowania (http://mistrzowiekodowania.pl/ ) to projekt edukacyjny mający na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach i pokazanie, że może być ono dobrą i rozwijającą zabawą, która w przyszłości może rozwinąć się w pożyteczną pasję i pomóc dzieciom odnaleźć się w świecie nowych technologii.