W sporcie szkolnym (unihokej chłopców)
Dodane przez ekapela dnia 13.12.2007 12:23
19 listopada 2007r.odbyły się mistrzostwa miasta w tej dyscyplinie sportu. Reprezentacja PG nr 2 w składzie: Łukasz Smolarczyk, Wojciech Chudy, Arkadiusz Janusiak, Kamil Szostek, Przemysław Duda, Adrian Kubik, Jakub Jaguścik, Marcin Jaguścik, Marcin Szulc, Arkadiusz Górka, Przemysław Ciurzyński, Cezary Mariankowski, Jarosław Zygalski zajęła II miejsce, uzyskując prawo startu w Mistrzostwach Powiatu Radomszczańskiego. 23 listopada reprezentacja szkoły zdobyła I miejsce w powiecie radomszczańskim pokonując w dogrywce PG nr7 2:1. W zawodach startowali uczniowie: PG nr 2, 7, 6 z Radomska, PG z Gidel, Kobiel Wielkich, Kodręba, i Strzelec Małych. 27 listopada w Działoszynie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pajęczańskiego, w których nasi chłopcy po fantastycznej choć dramatycznej grze zajęli I miejsce i zdobyli tytuł Mistrza Rejonu Pajęczańskiego. 7 grudnia w Uniejowie rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Unihokeju Chłopców, w którym wzięli udział uczniowie: z PG nr 2 z Radomska, PG z Bedlna, PG nr 37 z Łodzi, PG z Uniejowa, PG z Rozprzy i PG z Wieruszowa. Uczniowie z naszej szkoły zajęli w tym turnieju czwarte miejsce przegrywając walkę o medal z PG z Uniejowa. Opiekunem i trenerem naszej drużyny jest p. Radosław Bajon. Serdecznie gratulujemy !!!