Nawigacja
Strona Główna

O szkole
Położenie
Historia
Misja i wizja
Symbole szkoły
Patron
Hymn
Galeria
Galeria 2010-2013
Gdzie szukać pomocy

Sukcesy

Kadra
Nauczyciele
Biblioteka
Świetlica
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Reedukator


Informacje

RODO
Deklaracja dostępności
REKRUTACJA 2022
Rekrutacja Absolwenci

PODRĘCZNIKI 2022/2023
Statut
Klasy
Dzwonki
Sekretariat
Archiwum newsów

Kontakt

Admin
Logowanie
Grafik dostępności nauczycieli
Rekrutacja!
Multimedia
Baza dydaktyczna
Sukcesy
4 na fali
Gadżet
Certyfikaty
Dziennik elektroniczny
BIP
,,Czy śpiewanie czajnika to też muzyka?"
W dniach 11 - 13 grudnia, w ramach tematyki kompleksowej ,,Czy śpiewanie czajnika to też muzyka?", uczniowie klasy III a nauczania zintegrowanego PSP nr 4, pod kierunkiem wychowawcy mgr Danuty Mruklik zastanawiali się nad rolą muzyki w życiu człowieka.
Poznawali utwory muzyczne z płyt CD słynnych kompozytorów: ,,Dla Elizy" -Ludwiga van Beethovena, ,,Polonez g - moll nr 2" - Fryderyka Chopina, Walc z baletu ,,Dziadek do orzechów" - Piotra Czajkowskiego. Słuchali muzyki różnych narodów, np. muzyki węgierskiej, hiszpańskiej, austriackiej, polskiej muzyki ludowej.
Na zakończenie tematyki muzycznej odbył się koncert muzyczny w wykonaniu uczniów klasy uczących się gry na instrumentach muzycznych: Piotr Koćwin - gitara klasyczna, Magdalena Płaszczyńska - flet i keyboard, Karolina Ślęzak - keyboard, Aleksandra Droś - flet.Uczniowie zaprezentowali kolędy pt. ,,Jezus Malusieńki", ,,Cicha noc", ,,Wśród nocnej ciszy". Koncert bardzo się wszystkim podobał i w ten sposób wprowadził uczniów w nową tematykę kompleksową - ,,Czekamy na Boże Narodzenie". Następną uroczystością będzie ,,Wigilia klasowa", do której uczniowie wspólnie z wychowawcą już się przygotowują.

aplaszczynska dnia 17.12.2007 09:54 · Czytaj więcej · 1734 Czytań · Drukuj
Konkurs powiatowy
12 grudnia br. miało miejsce rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego "Dzisiaj w Betlejem", organizowanego przez Muzeum Regionalne w Radomsku, Towarzystwo Przyjaciół Muzeum oraz Urząd Miasta.
Dominika Pupiec - uczennica kl. 2b PSP - otrzymała wyróżnienie za kartkę świąteczną. Gratulujemy nagrodzonej uczennicy oraz opiekunowi artystycznemu - p. Elżbiecie Nowak.

aszwedzik dnia 14.12.2007 13:43 · Drukuj
W sporcie szkolnym (unihokej chłopców)
19 listopada 2007r.odbyły się mistrzostwa miasta w tej dyscyplinie sportu. Reprezentacja PG nr 2 w składzie: Łukasz Smolarczyk, Wojciech Chudy, Arkadiusz Janusiak, Kamil Szostek, Przemysław Duda, Adrian Kubik, Jakub Jaguścik, Marcin Jaguścik, Marcin Szulc, Arkadiusz Górka, Przemysław Ciurzyński, Cezary Mariankowski, Jarosław Zygalski zajęła II miejsce, uzyskując prawo startu w Mistrzostwach Powiatu Radomszczańskiego. 23 listopada reprezentacja szkoły zdobyła I miejsce w powiecie radomszczańskim pokonując w dogrywce PG nr7 2:1. W zawodach startowali uczniowie: PG nr 2, 7, 6 z Radomska, PG z Gidel, Kobiel Wielkich, Kodręba, i Strzelec Małych. 27 listopada w Działoszynie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pajęczańskiego, w których nasi chłopcy po fantastycznej choć dramatycznej grze zajęli I miejsce i zdobyli tytuł Mistrza Rejonu Pajęczańskiego. 7 grudnia w Uniejowie rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Unihokeju Chłopców, w którym wzięli udział uczniowie: z PG nr 2 z Radomska, PG z Bedlna, PG nr 37 z Łodzi, PG z Uniejowa, PG z Rozprzy i PG z Wieruszowa. Uczniowie z naszej szkoły zajęli w tym turnieju czwarte miejsce przegrywając walkę o medal z PG z Uniejowa. Opiekunem i trenerem naszej drużyny jest p. Radosław Bajon. Serdecznie gratulujemy !!!

ekapela dnia 13.12.2007 12:23 · Drukuj
Reymont w liczbach
Dnia 5 grudnia już po raz czwarty odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny "Reymont w liczbach". Po raz pierwszy natomiast został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów gimnazjum i oddzielnie dla uczniów szkoły podstawowej. Zmagania te organizujemy w czasie Święta Patrona.
Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów postacią Władysława Stanisława Reymonta oraz zapoznanie ich z ważnymi datami i faktami z życia polskiego noblisty. W ten sposób popularyzujemy wiedzę matematyczną wśród uczniów oraz inspirujemy ich do kształtowania i doskonalenia umiejętności matematycznych. Konkurs składa się z dwóch etapów. W I części uczniowie rozwiązują test składający się z 10 zadań, których rozwiązanie daje rok wydarzenia z życia Wł. St. Reymonta. W II części uczestnicy mają do rozwiązania 6 zadań otwartych. Są to zadania matematyczne, w których treści wplecione są wątki z życia polskiego noblisty.
W tym roku szkolnym wzięło udział 28 gimnazjalistów oraz 15 uczniów szkoły podstawowej.
Nagrodzeni to:
- w kategorii gimnazjalistów:
1. Dobrakowski Cezary kl. II b (nauczyciel uczący - mgr Maria Kępa);
2. exequo - Kałużyńska Renata kl. III b i Więckowska Monika kl. III b (nauczyciel uczący - mgr Lidia Jaworska);
3. Exequo - Cieciura Kamil kl. II d (nauczyciel uczący - mgr Alina Płaszczyńska) i Sroka Łukasz kl. III b (nauczyciel uczący - mgr Dorota Wędzonka);
- w kategorii szkoły podstawowej:
1. Kempa Wojciech kl V a;
2. Wędzonka Mateusz kl. V a;
3. Polityło Agnieszka kl. VI a;
4. Tymiński Kamil kl. IV b

Uczniowie ci otrzymują pamiątkowe dyplomy oraz zostają nagrodzeni cząstkową oceną celującą z matematyki.
Za organizację i przeprowadzenie konkursu odpowiedzialne są nauczycielki matematyki - mgr Lidia Jaworska i mgr Dorota Wędzonka.

aplaszczynska dnia 11.12.2007 10:04 · Czytaj więcej · 1668 Czytań · Drukuj
Mikołajkowy Turniej Sportowy
Zgodnie z tradycją 6 grudnia nasze szkolne mury odwiedził Mikołaj, który obdarował uczniów prezentami. Dużą atrakcją był również "Mikołajkowy Turniej Sportowy", który odbył się 7 grudnia. Brały w nim udział zespoły z klas nauczania zintegrowanego oraz oddziału przedszkolnego. Turniej zorganizowali: p. Beata Solińska, p. Beata Miarka oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Było wesoło, a doping zagrzewał zawodników do sportowej rywalizacji.

aszwedzik dnia 10.12.2007 14:35 · Drukuj
Spektakle profilaktyczne
W szkole odbyły się dwa spektakle profilaktyczne zaprezentowane przez aktorów scen krakowskich. Pierwszy pt. "Tchórz" - poruszający problemy narkomanii. Drugi pt. "Milczeć to za mało" - ukazujący problemy agresji i przemocy. Spektakle były prowadzony w formie interaktywnej. Taka forma kontaktu z uczniami, uświadomiły im jakie mogą być konsekwencje własnych wyborów.

ekapela dnia 10.12.2007 10:35 · Drukuj
Strona 933 z 935 << < 930 931 932 933 934 935 >
Covid-19
Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w PSP nr 4

Procedury

Procedury dla rodzicówWażne telefony:
Sekretariat:
44 685 45 66
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomsku:
44 685 23 50
Wydział Edukacji i Kultury:
44 685 44 75
Grafik dostępności nauczycieli
Media społecznościowe
Szkolny Klub Sportowy
Wyszukiwarka
Film promocyjny
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Spis książek
Edukacja ekologiczna
Szkoła Promująca Zdrowie
Ożywić pola
Moja wymarzona ekopracownia
Rok Reymontowski 2017
Aktywna Tablica
Dzień Nowych Technologii
Certyfikat
Zielona Flaga
Projekt Comenius
Ekologia
Obchody 90-lecia śmierci patrona naszej szkoły
90-lecie PSP nr 4
Innowacje pedagogiczne
Projekty w szkole
Programowanie i kodowanie w naszej szkole
Chronimy dzieci
Polityka !

Szkoła Bezpiecznego Internetu
Sprawozdanie z DBI 2015

Sprawozdanie z DBI 2014

Bezpieczna szkoła
Kącik prawny
Szkoła bez przemocy
Prawa i obowiązki ucznia
Prawa dziecka
Statystyki
stat4u
Klauzula informacyjna

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanych jako "RODO",
informujemy, że dane o Administratorze Danych Osobowych i Inspektorze Ochrony Danych naszego serwisu, znajdziesz w zakładce kontakt.
Więcej szczegółów w KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH.

Polityka prywatności

Reymontówka na Bugaju

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

ul. Szkolna 4

97-500 Radomsko


e-mail: dyrektorzsg3@radomsko.pl
Godziny otwarcia

Sekretariat:

Pon-Pt 730 - 1530


Świetlica

Pon-Pt 700 - 1600
Numery:

Sekretariat: 44 685 45 66
Nawigacja

Aktualności

RODO

              Copyright © 2007-2022 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Radomsku
15,578,740 Unikalnych wizyt