Nawigacja
Strona Główna

O szkole
Położenie
Historia
Misja i wizja
Symbole szkoły
Patron
Hymn
Galeria
Gdzie szukać pomocy

Sukcesy

Kadra
Nauczyciele
Biblioteka
Świetlica
Pedagog
Pedagog specjalny
Psycholog
Logopeda
Reedukator


Informacje

RODO
Deklaracja dostępności
REKRUTACJA 2023
Rekrutacja Absolwenci

PODRĘCZNIKI 2023/2024
Statut
Klasy
Dzwonki
Sekretariat
Archiwum newsów

Kontakt

Admin
Logowanie
Grafik dostępności nauczycieli
Rekrutacja!
Multimedia
Baza dydaktyczna
Sukcesy
4 na fali
Gadżet
Certyfikaty
Dziennik elektroniczny
BIP
Zapaśnicy znowu górą!
22. maja 2011 r. w Pabianicach nasi zawodnicy ponownie stanęli na podium. Uczniowie wzięli udział w w zawodach o 3 Puchar Prezesa LZZ Młodzików w zapasach klasycznych i wywalczyli następujące lokaty:

II m. w kat. 66 kg - M. Koczur,
II m. w kat. 47 kg - S. Broszkiewicz,
V m. w kat. 42 kg - J. Kuder.


Gratulujemy zawodnikom i trenerowi p. Tomaszowi Łapińskiemu!
Przyzwyczajacie nas do sukcesów, więc... tylko tak dalej.

aszwedzik dnia 30.05.2011 06:39 · Drukuj
Festyn szkolny' 2011 - "Zagrajmy w zielone!"
28.maja 2011 r. pogoda wprawdzie nie dopisała, ale dopisali uczniowie, rodzice, znajomi i festyn szkolny odbył się w budynku szkoły.

Ogromnym powodzeniem cieszyło się "Swojskie jadło", sałatki i gorące dania szkolnej kuchni, a także pyszne ciasta (ogromne dzięki dla rodziców!) i lody. Mogliśmy poćwiczyć rzucanie woreczkiem do celu, by potem grać o nagrody główne: lustro, materac i rower, a także licytować koszulkę i piłkę z autografem J. Krzynówka oraz obraz i rower górski - licytację prowadzili uczniowie. Hitem był w tym roku "Salon piękności" prowadzony przez kl. 2b PG - można było szybko zmienić kolor włosów i paznokci. Był również kiermasz książek, kwiatów doniczkowych, krzewów ogrodowych ("Wszystko dla Ogrodu" Dąbrówka Agnieszka miejscowość: Dobryszyce i GOSPODARSTWO OGRODNICZE, PRZEDBORSKA 272
97-500 RADOMSKO), sadzonek drzew liściastych i iglastych (Nadleśnictwo Gidle - Szkółka Leśna "Sowin"), prac plastycznych i "Zabawki z ogonkiem". Na II piętrze widownią dzieliła się Strzelnica i "Młode talenty", spośród których wymienię np.: Anię Langner, Michała Robaka i Krzysztofa Kulkę - wzbudzili owacje na stojąco. W czasie festynu mogliśmy też obejrzeć program "Dla Mamy i Taty" w wykonaniu uczniów kl. 1a PSP oraz przedstawienie ekologiczne kl. 3a PSP. Niesamowity był pokaz taekwon-do (szkoła z Częstochowy) i akrobacje taneczne (grupa z MDK). W wielki świat mody zabrała nas p. Ewa Ambrozik, która prowadziła i jednocześnie uczestniczyła jako modelka w pokazie mody ekologicznej - na wybiegu prezentowali się jako modele uczniowie z kl. 2b PSP.
Jak można było zauważyć, mamy się kim chwalić!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom - pokazów, występów teatralnych, wokalnych, sportowych i tanecznych - umiejętności i odwagi.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nas w to deszczowe popołudnie, a szczególnie rodzicom, którzy byli naszymi sponsorami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie i pomoc w realizacji festynu - zrobiliście kawał dobrej roboty!

aszwedzik dnia 28.05.2011 21:14 · Drukuj
Międzynarodowi goście w naszej szkole - Comenius
26.maja już o godz. 10.05 do naszej szkoły zawitali goście z Lincoln i Rzymu.

Najpierw zwiedzali szkołę, obejrzeli wspaniałą wystawę w bibliotece szkolnej pt. "Piękno wokół nas" oraz film, przyglądali się lekcjom w wybranych pracowniach i wystawie owadów w pracowni biologicznej. (Gorące podziękowania dla Mikołaja Szyszki za udostępnienie części prywatnej kolekcji motyli, chrząszczy, patyczaków i innych wyjątkowo rzadkich okazów).

Następnie w sali gimnastycznej hymn UE otworzył uroczyste podsumowanie dwuletniego projektu "Zdrowe życie - zdrowa planeta" programu Comenius.
Uczniowie uczestniczący w projekcie obejrzeli prezentację multimedialną o działanich projektowych z dwóch lat oraz zaprezentowali krótkie programy artystyczne (my- przedstawienie, Anglicy - układ taneczny/gimnastyczny i piosenki, Włosi - okazali się najbardziej spontaniczni - tańczyli, skakali i śpiewali), a nasza młodzież oklaskiwała ich gorąco.
Po lunchu wszystkie grupy pojechały do Nadleśnictwa Gidle i uczestniczyły w zajęciach ekologicznych w terenie na ścieżce przyrodniczej w Niesulowie (trasa ok. 2 km w lesie pod opieka leśnika, film o drzewach i zwierzętach leśnych, zajęcia w grupach - układanie "alfabetu lasu").

Zmęczeni, ale dotlenieni i opaleni, wszyscy szczęśliwie wrócili do ośrodka na Wawrzkowiźnie. Już jutro powiemy: "Alivederci!" / "Good bye", bo jutro goście wracają do swoich krajów.

aszwedzik dnia 26.05.2011 21:51 · Drukuj
Saluti da .../Pozdrowienia z...warsztatów Comeniusa
Od poniedziałku 23.05.2011 r. gościmy w naszym mieście uczniów i nauczycieli z partnerskich szkół z Lincoln w Anglii i Rzymu we Włoszech, z którymi realizujemy już dwa lata projekt "Zdrowe życie - zdrowa planeta".

W poniedziałek pokazaliśmy Włochom Radomsko oraz poczęstowaliśmy obiadem w szkole. Anglicy dotarli dopiero przed północą.
We wtorek międzynarodowa grupa polsko-angielsko-włoska pojechała na wycieczkę do kopalni w Bełchatowie oraz na górę bełchatowską, a po obiedzie - na basen do SollParku. Po południu wspólnie bawiliśmy się przy ognisku na Wawrzkowiźnie, integrując się i ucząc języka włoskiego (bo angielski już znamy). Było bardzo rodzinnie, gdyż odwiedzili nas rodzice naszych uczniów uczestniczących w wymianie.
Środa to wyprawa do "Zaczarowanego lasu" i spotkanie z Babą Jagą, Czerwonym Kapturkiem, Jasiem i Małgosią oraz innymi bajkowymi postaciami.
Po południu czekają na gości gry i zabawy zręcznościowe na świeżym powietrzu, a jutro przyjadą do naszej szkoły (ok. godz.10.00).

aszwedzik dnia 25.05.2011 18:37 · Drukuj
Międzynarodowa wymiana młodzieży Comenius
W ramach realizacji Partnerskiego Projektu Comenius "Healthy lives - healthy planet" w dniach 23 - 27 maja 2011 r. odbędzie się spotkanie partnerskie nauczycieli oraz uczniów z Wielkiej Brytanii, Polski i Włoch.

32 uczniów oraz 11 nauczycieli będzie realizować cele projektu "Zdrowe życie - zdrowa planeta" poprzez zajęcia ekologiczne, sportowe, artystyczne, zabawy integracyjne i wycieczki.
W czwartek w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 odbędzie się spotkanie ze społecznością szkolną, podczas której uczniowie zaprezentują piosenki, układy taneczne oraz przedstawienie pt. "Dwa słówka na temat zdrówka" w języku polskim i angielskim, propagując w ten sposób zdrowy styl życia.
Projekt jest finansowany z Funduszy Europejskich.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczący w projekcie i warsztatach międzynarodowych: Aleksandra Nitecka, Agnieszka Cegieła, Mateusz Miler, Julia Koćwin, Karolina Dawid, Karolina Romańska, Urszula Puczkowska, Karolina Ślęzak, Piotr Koćwin, Michał Łacisz, Michał Koczur, Julia Wędzonka.

Koordynator projektu - mgr Edyta Mossur.

dnia 20.05.2011 12:09 · Drukuj
PAPIESKI KONKURS OLIMPUSA ROZTRZYGNIĘTY
W oczekiwaniu na beatyfikację uczniowie klasy VI a pod opieką pani Agnieszki Głogosz przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II.
Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom wiadomości o Papieżu, co świadczy o świetnej znajomości życia i nauczania Ojca Świętego.
Na 9878 uczestników z całej Polski ex aequo 35 miejsce zajęły Olga Orzińska i Aleksandra Nitecka. Uczennice zostały nagrodzone dyplomami.
GRATULUJEMY!

aplaszczynska dnia 16.05.2011 08:40 · Drukuj
Strona 911 z 1016 << < 908 909 910 911 912 913 914 > >>
Covid-19
Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w PSP nr 4

Procedury

Procedury dla rodzicówWażne telefony:
Sekretariat:
44 685 45 66
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomsku:
44 685 23 50
Wydział Edukacji i Kultury:
44 685 44 75
Media społecznościowe
Wyszukiwarka
Szkoła Promująca Zdrowie
Zielona Flaga
Edukacja ekologiczna
Szkolny Klub Sportowy
Film promocyjny
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Spis książek
Ożywić pola
Moja wymarzona ekopracownia
Rok Reymontowski 2017
Aktywna Tablica
Dzień Nowych Technologii
Projekt Comenius
Ekologia
Obchody 90-lecia śmierci patrona naszej szkoły
90-lecie PSP nr 4
Innowacje pedagogiczne
Projekty w szkole
Programowanie i kodowanie w naszej szkole
Chronimy dzieci
Polityka !

Szkoła Bezpiecznego Internetu
Sprawozdanie z DBI 2015

Sprawozdanie z DBI 2014

Bezpieczna szkoła
Kącik prawny
Szkoła bez przemocy
Prawa i obowiązki ucznia
Prawa dziecka
Statystyki
stat4u
Polityka prywatności

Reymontówka na Bugaju

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

ul. Szkolna 4

97-500 Radomsko


e-mail: dyrektorpsp4[at]radomsko.pl
Godziny otwarcia

Sekretariat:

Pon-Pt 730 - 1530


Świetlica

Pon-Pt 645 - 1600
Numery:

Sekretariat: 44 685 45 66
Nawigacja

Aktualności

RODO

              Copyright © 2007-2020 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Radomsku
21,052,242 Unikalnych wizyt