Szkoły biorące udział w Projekcie:

1. Bishop king CE Community Primary School - Wielka Brytania

Bishop King Church to angielska szkoła podstawowa imienia króla Edwarda, biskupa Lincoln w latach 1885 - 1910. Placówka funkcjonuje od 1984 r. w budynku z roku 1975. W szkole obecnie uczy się 236 uczniów. Na terenie placówki usytuowane jest Centrum Dziecka, w którym mieści się żłobek z 52 dzieci. Jest jedyną w szkołą w mieście korzystającą z wolontariatu.

2. 299o Circolo Didattico di Roma "Papa Wojtyla" - Włochy

W skład szkoły wchodzi szkoła podstawowa i przedszkole. Szkoła funkcjonuje od 1948 r., ale przez lata zmieniała nazwę i lokalizację. W obecnej formie szkoła podstawowa istnieje od 1980 r., zaś przedszkole powstało w 1997r. W szkole uczy się 847 dzieci, a 600 z nich to uczniowie szkoły podstawowej.

3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Radomsku - Polska

Wchodząca w skład ZSG nr 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 to szkoła z 80-letnią historią i tradycją, istniejąca od 1922 roku w budynku po dawnych rosyjskich koszarach. Początkowo była czteroklasową Męską Szkołą Powszechną i przez wiele lat funkcjonowała w jednym budynku ze szkołą im. T. Kościuszki dla chłopców oraz szkołami dla dziewcząt im. M. Konopnickiej i Królowej Jadwigi. Obecnie w szkole uczy się 607 uczniów, w tym 244 w szkole podstawowej.